• Tribulus Ultra 270 kapslí
Tribulus Ultra 270 kapslí

Musclesport Tribulus Ultra 270 kapslí

TRIBULUS Ultra Caps je extrakt tribulusu terrestris 90% (kotvičníku zemního) vhodně doplněného o další rostlinné extrakty (maca, saw palmetto) a stopové prvky (zinek, selen), který se užívá pro udržení a zvýšení hormonální produkce, hlavně testosteronu. Hlavními účinnými látkami, které napomáhají produkci testosteronu, jsou extrakty tribulus terre...


667,00 Kč
Skladem
Popis

TRIBULUS Ultra Caps je extrakt tribulusu terrestris 90% (kotvičníku zemního) vhodně doplněného o další rostlinné extrakty (maca, saw palmetto) a stopové prvky (zinek, selen), který se užívá pro udržení a zvýšení hormonální produkce, hlavně testosteronu.

Hlavními účinnými látkami, které napomáhají produkci testosteronu, jsou extrakty tribulus terrestris a maca. Extrakt rostliny saw palmetto a stopové prvky zinek a selen mají pozitivní vliv na stav a činnost prostaty.

použité suroviny v nejvyšší kvalitě výborná a rychlá účinnost zvyšuje imunitu

SLOŽENÍ

rostlinné extrakty tribulus terrestris (90 % saponinů), maca, saw aplmetto, citran zinečnatý, stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, selenan sodný, želatinová kapsle.


DÁVKOVÁNÍ

užívá se 1 kapsle denně. Zpravidla ráno před snídaní..

Omezení: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné ženy a kojící ženy, pro osoby s nesnášenlivostí na použitou surovinu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Průměrné nutriční informace
v 1 kapsli
Energetická hodnota4,70 kJ
Bílkoviny - proteiny0,072 g
Sacharidy - uhlohydráty0,056 g
Tuky0,068 g


Vitamíny a minerály
v 1 kapsli
Selen27,50 mcg
Zinek5 mg


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli
Peruvian maca160 mg
Extrakt Serenoa plazivá - Saw Palmetto Berries100 mg
Tribulus Terrestris extrakt500 mg


5 ks
Musclesport
DS41171628
Nový produkt

Specifické reference