• Brain Food 125g
Brain Food 125g

Nutrisslim Brain Food 125g

Supersměs Brain Food obsahuje brahmi, konopný protein, ginkgo a rhodiolu. Brahmi se odpradávna používá v ajurvédské medicíně, kde je známé pro své účinky spojené s koncentrací, pamětí a zlepšením učení, taktéž ginkgo. Rhodiola je velice silný a široce používaný adaptogen, zatímco konopný protein lze zařadit mezi superpotraviny pro vysoký obsah širokého spe...


208,00 Kč
Skladem
Popis

Supersměs Brain Food obsahuje brahmi, konopný protein, ginkgo a rhodiolu. Brahmi se odpradávna používá v ajurvédské medicíně, kde je známé pro své účinky spojené s koncentrací, pamětí a zlepšením učení, taktéž ginkgo. Rhodiola je velice silný a široce používaný adaptogen, zatímco konopný protein lze zařadit mezi superpotraviny pro vysoký obsah širokého spektra živin.

Vhodné pro jedince, kteří se zaměřují na:

zlepšení koncentrace a paměti zlepšení produktivity práce ochranu proti stresu posílení stravy o antioxidanty zlepšení imunity

SLOŽENÍ


Brahmi prášek (Bacopa monnieri – Bacopa drobnolistá) 50 %, proteinový prášek z konopí (Cannabis sativa – Konopí seté) 20 %, Ginkgo biloba prášek z listů (Ginkgo biloba – Jinan dvoulaločný) 20 %, Rhodiola rosea prášek z kořene 10 % (Rhodiola rosea – Rozchodnice růžová).

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je 1 5 g (1/4 1 čajová lžička). Užívejte v jedné denní dávce, přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte.

Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany. 

999 ks
Nutrisslim
DS85585271
Nový produkt
2019-11-22

Specifické reference